MyBB io Teması Çıktı!
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

4004 defa görüntülendi

Wordpress Canlı TV Teması

Selam arkadaşlar bu sitedeki gibi bir detube teması, canlı tv teması, wordpress tv teması, wordpress canlı tv teması lazım elinde olan var mı? site burası:

Linkler kaldırıldı

şimdiden teşekkür ediyorum.
(Bu konu en son: May-27-2015 Tarihinde, Saat: 21:35 düzenlenmiştir. Düzenleyen: hamdi.)
hamdi
Üye
Yorum Sayısı: 3
Konuları: 1
Rep Puanı:
May-27-2015
14:22
Eğer ücretli alabilecekseniz çok güzel temalar var: 
20 Best Video and Multimedia WordPress Themes Collection

WP Watch Movies & TV Shows Online (Eklenti)

20+ Best Responsive TV and Movie WordPress Themes

Ücretsiz istiyorsanız: Free Wordpress Video Themes

Ayrıca daha çok tema için Google'da free wordpress video themes şeklinde arayabilirsiniz.
AloneBoss
Kurucu
Admin
Yorum Sayısı: 293
Konuları: 71
Rep Puanı:
May-27-2015
17:49
Site güzelmiş fakat tekrardan girmek istedim forumda linkini göremedim sitenin neyse bir kez görebildik.
Warek
Üye
Yorum Sayısı: 3
Konuları: 0
Rep Puanı:
May-30-2015
3:23
(May-27-2015 14:22)hamdi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Selam arkadaşlar bu sitedeki gibi bi canlı tv teması lazım elinde olan varmı? site burası

Linkler kaldırıldı

şimdiden tşk ediyorum.

Link yok. Linkler kaldırılmış. Canlı Tv sitesi için bende zamanında çok aradım ancak bulduğum temalar ya bozuk çıktı yada hata verdi. Bende en sonunda Wordpress Detube temasını indirip düzenledim. En son halini canlitv.watch ve http://www.canlitv.store sitesine attım. İsteyenler Google'dan Wordpress Detube teması olarak arama yapabilirler.
(Bu konu en son: Jun-06-2017 Tarihinde, Saat: 20:56 düzenlenmiştir. Düzenleyen: selimtas63.)
selimtas63
Üye
Yorum Sayısı: 1
Konuları: 0
Rep Puanı:
Nov-18-2016
3:01

Bunlar da ilginizi çekebilir:
Yazar Okunma
  Premium Haber Teması V6 HaylazforuM 5,804
Yaprak Wordpress Nesil Teması AloneBoss 3,301