MyBB io Teması Çıktı!
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

2253 defa görüntülendi

Rootsuz Android Telefonlarda Ekran Videosu Çekme

merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android telefonlarda rootsuz ekran videosu çekme konusunda bilgiler vereceğim. Anlatacağımız uygulama ücretsiz ve rootistememektedir. Uygulama tarafımca denenmiş ve halen kullanılmaktadır.

Uygulamanın adı mobizen'dir. Uygulamanın tek kötü yönü ise videoya alt kısmına kendi reklamını eklemesidir. Öncelikle uygulamamızı Google Play adresinden indirmek için tıklayınız. Uygulamayı indirmek için son olarak hangi telefonu kullanıyorsanız ek yama (puling) dosya daha indirmek zorundasınız. Samsung telefonlar için Buraya , tıklayabilirsiniz. Hangi telefon markasını kullanıyorsanız uygulama yükleme sayfasının alt kısmında göreceksiniz.

Her iki uygulamayı yükledikten sonra gmail adresinizi ve yeni bir şifre oluşturarak hesap oluşturuyoruz. Şifremizi unutmayalım birazdan nerede kullanacağız onu anlatacağım.


Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran ile karşılaştıysanız her şey yolunda demektir. Sembollerden anlaşılacağı gibi kırmızı kamera işareti video demek, mavi fotoğraf makinesi ise ekran görüntüsü almaya yaramaktadır ve son olarak dişli ise ayarlar yapmaya yaramaktadır. Ayarlar içerisinde görüntü kalitesi, ses kayıt gibi özellikleri ayarlamaktasınız.

Bilgisayarda kullanma


Uygulamanın güzel bir yönü ise internet sitesinden görüntüleri bilgisayarımıza indirmemize ve bilgisayar üzeriden telefonumuzu kontrol etmemize yaramaktadır. Bu kısımdan dilerseniz ekran videosu kayıt etme programları ile direk kayıt edebilirsiniz. Buradaki uygulama sayesinde telefonunuzda ki tüm dosyalara ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde size iki adet şifre isteyecektir. Birincisi sizin hesap oluşturma şifreniz ve ikinci olarak güvenlik şifresi. Bu iki aşamayı geçtikten sonra yukarıdaki ekran ile karşılaşacaksınız.Aşağıdaki video mobizen uygulaması kullanarak çekilmiştir. 

herotürk
Üye
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 1
Konuları: 1
Rep Puanı:
Feb-02-2015
0:57Bunlar da ilginizi çekebilir:
Yazar Okunma
  Gta San Andreas Android İndir Apk Download Zeus 5,220
  DEAD TRIGGER ANDROID’DE ZOMBI SEVENLERE! ByCiHaT 2,909
  ANDROİD FIFA 14 BY EA SPORTS ByCiHaT 2,378