MyBB io Teması Çıktı!
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

14540 defa görüntülendi

Harddisk (HDD) Silinen Dosyaları Geri Getirme

Harddisk silinen dosyaları geri getirme, Harddisk silinen dosyaları kurtarma ve Harddisk silinen fotografları geri getirme işlemi nasıl yapılır ? Harddisk silinen dosyaları geri getirme programı var mıdır ? bütün bu sorulara bu konumda yanıt arayacağız. Harici diskten silinen dosyaları geri getirme işlemi oldukça merak edilmektedir. Harddiskteki silinen dosyaları geri getirme işlemi nasıl olmaktadır bu konu ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağım. Harddiskten silinenleri geri getirme işlemi sanılanın aksine basit bir işlemdir. Siz de videodaki aşamaları takip ederek hdd silinen dosyaları geri getirme işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Videoda ayrıca taşınabilir harddisk silinen dosyaları geri getirme işlemi de anlatılmış bu konuda da sizlere yardımcı olacağını umuyorum.

HDD bilinen adıyla Harddisk, Sabit Disk demektir ve bir bilgisayar bileşenidir ayrıca veri arşivleme donanımıdır. Bir veya birden fazla dönen diskler sayesinde veri okur ve yazar. HDD, IBM tarafından 1956 yılında tanıtılmıştır. Tanıtıldığında kullanım amacı olarak bilgisayarlarda ikinci bir depolama aygıtı olarak kullanılmasıdır. Sonrasında gelişen internet teknolojileri sayesinde sunucu ve taşınabilir disk olarak da kullanılmaya başlanmıştır. HDD, tanıtıldığından bu yana toplam 224 şirket üretmiştir. Günümüzde HDD'nin kulanımı ve üretimi oldukça düşmektedir. Nedeni daha hızlı ve güvenli olan SSD'lerin HDD'lerin yerine tercih edilmesidir. HDD'ler ile alakalı daha fazla bilgi için Hard disk drive isimli sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Sayfada, Hard Disk'lerin tarihi ve kullanım amaçları detaylı olarak anlatılmıştır.

HDD bozulması, HDD yanması gibi sorunlar hepimizin başına gelebilecek bir problemdir. Çoğu zaman böyle durumlarda HDD 'mizdeki bilgiler - dosyalar silinir peki harddisk silinenleri geri getirme işlemi tam olarak nasıl olmaktadır ve harddisk silinen dosyaları geri getirme programı var mıdır? bütün bu soruların cevapları için Technopat 'ın "Sabit Diskten Veri Kurtarma" videosunu izleyebilirsiniz bana bu konuda çok yardımı dokundu umarım sizlere de yardımcı olur. Videoda harici harddiskten silinen dosyaları geri getirme ile alakalı pek çok bilgi bulabilirsiniz ayrıca harddiskten silinen dosyaları geri getirme ile alakalı sorularınızı bildirebilirsiniz.

Nelit
Kurucu
Admin
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 292
Konuları: 71
Rep Puanı:
Nov-15-2013
22:36
Silinen Dosyalar İçin   GET DATA Back
Recovery My Files    Kullanıyorum   Çok Etkili Proğramlar.   Bu Da Gayet Güzel İş Görüyor. Teşekkürler.
ByCiHaT
V.I.P Üye
Üye
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 37
Konuları: 30
Rep Puanı:
www
Nov-15-2013
22:38
Çalışmayan Video yenilendi, paylaşım için teşekkürler.
R@SİM
Admin
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 29
Konuları: 15
Rep Puanı:
Feb-13-2019
15:21