MyBB Temaları, Eklentileri (Themes-Plugin) MyBB açık kaynaklı ücretsiz forum yazılımıdır. Bu bölümde MyBB ile ilgili birbirinden güzel temaları ve eklentileri (plugin) bulabileceksiniz.

'MyBB Temaları, Eklentileri (Themes-Plugin)' - Kategorisindeki Alt Forumlar

  Forumlar Konular Son Yorumlar
MyBB Temaları (Themes)
Siyah-beyaz, SEO uyumlu, renkli, sade, mavi, yeşil, kırmızı, sarı, pembe, müzik siteleri için, fan siteleri için, oyun siteleri için, film temaları gibi birbirinden güzel ücretsiz MyBB 1.6.x temaları.
32     226

MyBB io Teması (Artık ÜCR...
MyBB Eklentileri (Plugin)
MyBB 1.6.x Eklentileri. Anasayfa, konu gösterimi, kategori, üye sayfaları veya istatistiksel bilgileri göstermek için hazırlanan eklentiler. SEO, anahtar kelime, konu bilgileri, mesaj - konu sayıları, etiket eklentileri ve daha fazlası.
6     18

MyBB Forumdisplay'de Konu...
MyBB Modifikasyonlar
Sitenize şekil yapın! Kodlarla sitenizi yeni baştan düzenleyin! Birbirinden güzel postbitler (profil kısmı), üye profil sayfaları, konu gösterimini ve bunun gibi birçok kısmı özelleştirebileceğiniz kodlar!
5     39

MyBB' de Profile Kapak Ek...
MyBB Destek (Sorunlar & Çözümler)
MyBB ile ilgili genel konularda, postbit, konu görünümü, anasayfa, portal, header, footer gibi kodlama veya tasarım ile alakalı konularda; soru, sorun ve çözümler bu bölümde. Karşılaştığınız sorunlar ile ilgili konu açarak bizden yardım alabilirsiniz.
57     321

FORUM BÖLÜMÜNDE YORUMLAR ...
IO TEMASI DESTEK
IO Teması ile alakalı her türlü sorunuzu bu bölüme açınız.
1     2

bakarmısınız hatalar var

Şu anda Bu Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi