MyBB io Teması Çıktı!
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

3316 defa görüntülendi

Android Hemen Donma Sorunu

Bu Konuda  çok önemli bir noktada donma sorunu olan Android Hemen Donma Sorununu ele almak istiyorum. android donma sorunu, android format atmak, android cihaz şarj sorunu
Problem: 2012 yılında bazı S3 kullanıcıları zaman zaman ekranda donmalar olduğunu rapor etmişlerdir. 2013 yılında ise bu oran biraz daha artmış görünüyor. Bu durumun daha çok 4.1.2 güncellemesinden sonra arttığı görülmüştür.

Çözüm: Eğer telefonunuz yeni ise değiştirmek için aldığınız yere başvurun. Ancak bu donma sorunları aylar sonra ortaya çıkmış ise telefonunuzda donma durumu olmuşsa bunun için yapmanız gereken “Güç düşmesine” basılı tutup telefonu kapatmak veya yeniden başlatmak gerekli. Ancak bu o anlık donma sorununu halleder. Ancak pil çıkarıp takmak da işe yarar ama bunu tavsiye etmiyoruz. Yaklaşık 15 dakika beklemekde işe yarar. Yine de garanti içinde iseniz telefonunuzun donanımsal sorunu olup olmadığını anlamak için servise başvurun veya en güncel telefon yazılımı yükleyerek durumu test edin. En güncel sürümü http://www.sammobile.com/firmwares/1/?mo...R#firmware sitesinden indirebilir ve ODIN ile yükleyebilirsiniz. Sam Mobile sitesi üyelik ister ancak ücretsizdir. Üye olduktan sonra linki kopyala yapıştır yapınız. En üstteki en güncel sürümdür.
ByCiHaT
V.I.P Üye
Üye
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 37
Konuları: 30
Rep Puanı:
www
Nov-15-2013
22:37
Teşekkürler yararlı konu ellerinize sağlık
Kullanıcı İmzası

MyBB - Php - HtmL - Css 


Yakında


JAVA
caqlayan
Üye
Avatar Efekti
OFFLINE
Yorum Sayısı: 31
Konuları: 0
Rep Puanı:
Jan-11-2014
13:07