Blog Hakkında Bilgilendirme

Merhabalar. Uzun süredir Sağlam Kafa forum olarak faaliyetteydi. Yeni aldığım bir kararla bundan sonra anasayfayı WordPress (blog) olarak kullanacağım. Ama forumcular üzülmesin, forumu da www.saglamkafa.org/forum ‘a taşıdım. Orayla da ilgilenmeye çalışacağım.

Eminim birçok kişi Forum’u siteadı/forum şeklinde alt dizine nasıl taşıdığımı merak ediyordur. Onu da ilerleyen zamanlarda ayrıntılı şekilde anlatacağım.

Blogumuzun içeriğine gelecek olursak, blog’a daha çok kod ağırlıklı paylaşımlar yazacağız. Sitenizi güzelleştirmeniz için CSS, HTML, Javascript, jQuery ile yapılmış menüler, slider’ler; forum siteleriniz için postbit, tema tasarımları gibi mesela. WordPress temaları ve MyBB temaları da yine sitemizde olacaktır.
Elbette grafik konusunda da paylaşımlarımız olacak. Photoshop dersleri, eklentileri, araçları gibi. Tasarımlarınızda kullanmanız için görseller; arkaplan, font, style dosyaları, hazır şablonlar..

Bir not: Kendi temamı yapana kadar bu tasarımdayız.

Eğer bahsettiğim içeriklerin haricinde başka neler paylaşmamızı istiyorsanız önerilerinize ve fikirlerinize her zaman açığım. Ve ayrıca internet ortamında karşılaştığınız her türlü sorununuz için de iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog Hakkında Bilgilendirme

okuma süresi: 1 min
0