Araç Teyp Kodu Bulma

Araç teyp kodu bulma veya oto teyp kodu bulma işlemi nasıldır, araç teyp kodu bulma sitesi veya araç teyp kodu bulma programı var mıdır, araç teyp kodu nerede yazar,  araç teyp kodu öğrenme ve araç teyp kodu nasıl girilir şeklindeki bütün bu soruların yanıtı araç teyp kodu bulma isimli bu yazımızda bulunmaktadır.Fiorino teyp kodu, ford teyp kodu, volkswagen teyp kodu, fiat teyp kodu, dacia teyp kodu ve linea teyp kodu gibi çokca aranan markaların teyp kodlarını sizlere paylaşacağım dosyada bulabileceksiniz.

Araç Teyp Kodu Bulma

Günümüzde araçların pek çoğunda halen araba teybi kullanmaktayız. Bazı durumlarda teybi çalıştırabilmek için bizden teyp kodu ( radyo kodu ) istenmektedir. Bu yazımda sizlere  teyp kodunu bilmiyorsak şase numarasından teyp kodu bulma mümkün müdür, teyp kodu kırma gibi bir işlem var mıdır ve  oto teyp kodu nasıl çözülür? onlardan bahsetmeye çalışacağım. Teyp kodu bulma işlemi sanıldığının aksine kolay bir işlemdir. Sizlere bu yazımda paylaşacağım teyp kodu çözücü programlar ile teyp kodu öğrenme işlemi sizin için sıradan bir hale gelecektir. Bu programlar ( radio code program ) sayesinde her markanın radyo kodları elinizin altında olacaktır. Bu programlar radyo kodu çözme konusunda oldukça başarılıdır.

Araç teyp çalışmadığında araç teyp kodu girerek çalıştırılabilmektedir. Peki bizden neden teyp kodu istenmektedir? araç teyp kodu sorunu yeni çıkan araçlarda veya akü kutup başlarını söktüğümüz zaman karşımıza çıkmaktadır. Bazı durumlarda  araç için Teyp çalıştırmak, kodu girerek mümkün olmaktadır.

Peket İçeriği:

1. Araç radyosunun kilidini açmak için Becker hesaplayıcısı

Bu hesap makinesi, BMW, Mercedes, Porsche, Renault, Chrysler, vb. gibi bir çok arac için tasarlanmıştır. Hesap makinesinde, radyonun seri numarasının son 4 hanesini girmeniz gerekmektedir. “Becker Seri B4” düğmesine tıklayarak araç radyosunun tipini seçmeniz gerekir ardından kod otomatik olarak hesaplanır.

2. Blaupunkt Lancia 843 II MY C1 V2 P3 Ücretsiz Radyo Kod Hesaplayıcısı

Yalnızca .bin eeprom döküm dosyalarıyla çalışır. Eeprom programlayıcı ile eeprom dosyasını okuyun ve ‘.bin’ olarak dosyayı kaydedin, ardından programdan dosyayı açın, dosyanızın yedeğini almayı unutmayın.

3. CalcGEN Radyo Kodu Hesaplayıcı

Dosya ve seri numarasından kod hesaplayıcı. Seri numaranızın son dört harfini girin ve kodunuz karşınızda!

Uyumlu Modeller:

 • ALPHA ROMEO
 • AUDI
 • BECKER
 • BLAUPUNKT
 • DAEWOO
 • FIAT
 • FORD
 • HYUNDAI
 • NISSAN
 • OPEL
 • PANASONIC
 • PEUGEOT
 • PHILIPS
 • VOLKSWAGEN
 • VOLVO

4. Honda 93C46 Dump Hesaplayıcısı Çok Kanallı Radyo Kod Çözücü

Dump bin dosyanızı açın ve kodunuzu alın.

5. RENAULT PRE – Kod Hesaplayıcı

Kullanımı:

Radyonun kenarından 4 basamaklı kodu yazın ve “ENTER” tuşuna basın. Kod ön kodun altında görünecektir. Çıkmak için ” q ”  düğmesine ve ardından “ENTER” düğmesine basın.

Sizlere araç teyp kodu bulmak için tavsiye ettiğim radyo kodu hesaplayıcı programları toplu bir şekilde paylaşıyorum. Aşağıda bulunan “indir” yazısına tıklayarak programı ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Araç Teyp Kodu Bulma Programları indirin:

İNDİR

Rar şifresi: www.dogacelektronik.com

Fiat , Ford , Volkswagen , Seat , Renault , Mercedes , Audi , Passat , Astra , Albea , Axor , Opel , VW, Fiorino, Linea, Dacia, Nissan Qashqai, Citroen Nemo, Honda, Bosch,  gibi araçlarla uyumludur. Sorularınız için aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz, ayrıca seri numaranızı yorum bölümünden yazarsanız radyo kodunu size iletebiliriz.

 

10 thoughts on “Araç Teyp Kodu Bulma”

 1. halil says:

  BP 7641371316
  735309952

  teyp kodu kazım

  1. AloneBoss says:

   Gönderdim.

 2. Hamza Kocakale says:

  HAYIRLI GÜNLER RİCA ETSEM BANADA DOĞRU KODU VERİR MİSİNİZ. teşekkür ederim.

  Cihaz : RCD510 blaupunkt

  BP7648259360

  SK-3T0035156B

  SKZ1Z3H3555315

  1. AloneBoss says:

   Kodunuz:
   8256
   0256

 3. Serkan says:

  Ford focus 2000 model ghia teyp kodu lazım. M228582 teyp seri nosu. Yardımcı olursanız sevinirim

 4. sami says:

  MERHABALAR ARACIM 97 MODEL A4 B5 KASA AUDİ A4 1.8T RADYO KODUNA İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM… AUZ1Z3W4064901

  1. AloneBoss says:

   0715 olmazsa deneyin: 23113

 5. METİN says:

  vw jetta tyip kodu bulamıyorum vwz1z2m4212250

  1. AloneBoss says:

   deneyin: 12332

 6. Halil Kocadağ says:

  BP330147058100 KODU söyleyebilir misiniz

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç Teyp Kodu Bulma

okuma süresi: 3 min
10